prasatko

MAESTRO®


Papír MAESTRO® standard je bezdřevý bílý kopírovací papír, který má dobré vlastnosti pro průchod tiskovým zařízením a je vhodný pro laserový i inkoustový tisk černobílých aplikací. MAESTRO® standard vyrábí společnost Mondi ve slovenském závodě v Ružomberoku, jeho výroba je šetrná k životnímu prostředí. MAESTRO® standard je certifikován normou ISO 9706 jako papír odolný proti stárnutí a může být archivován po neomezeně dlouhou dobu.


MAESTRO® bulky je bezdřevý, vysoce bílý univerzální papír s velmi dobrými vlastnostmi pro průchod zařízeními a vysokou odolností vůči stárnutí. Je vhodný pro oboustranný laserový i inkoustový tisk. Vyniká nadprůměrným objemem, vysokou opacitou. Je certifikován FSC.


MAESTRO® extra je kvalitní papír pro obchodní korespondenci a dokumentaci, pro laserový a inkoustový tisk, vynikající pro vysoce výkonné kopírky, se značkou FSC Label (Forest Stewardship Council), vyráběný jedinečnou technologií TRIOTEX® Sandwitch.

Distributorem papíru MAESTRO® standard, bulky a extra je společnost Igepa. Papír, který pomáhá, žádejte u svých lokálních dodavatelů papíru a kancelářských potřeb.